^Нагору

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

135 лет назад начали проводить киевский водопровод, а 10 лет тому создали установку для… защиты киевлян от губительного воздействия водопроводной воды

Первая блочно-модульная установка «Вега» была смонтирована в «Охматдете» — чтобы обеспечить качественной водой больных детей. Но, по мнению специалистов Института коллоидной химии и химии воды, она может служить людям во всех населенных пунктах, лишенных хорошей питьевой воды. Однако на государственном уровне в Украине пока нет понимания того, что здоровье нации напрямую зависит от состава потребляемой ею воды.

Детальніше...

Состояние питьевой воды в Украине – катастрофическое. Это крайне негативно сказывается на здоровье людей, так как в хлорированной воде обитает мутированная микрофлора, агрессивная к человеческим организмам, да и сам хлор токсичен для всего живого. Однако открытие украинских ученых о непригодности хлорированной воды продолжают упорно игнорировать, так как все водоканалы мира в том или ином виде принадлежат частным лицам, заинтересованным исключительно в собственном обогащении. Об этом в интервью ГолосUA рассказал профессор, академик НАН Украины, доктор химических наук, директор Института коллоидной химии и химии воды имени А. В. Думанского НАН Украины Владислав Гончарук.

Детальніше...

Бориспільводоканал нагадує, крадіжки кришок люків – злочин, за який встановлено кримінальну відповідальність, зокрема зловмисники можуть потрапити за грати на три та більше років. «Мисливці за металами» своїми діями створюють серйозну загрозу життю та здоров’ю людей, а також спричиняють значні збитки КП «Бориспільводоканал». Так, з початку року зникло 165 кришок з водопровідних та 36 з каналізаційних колодязів.

Небезпека для перехожих провалитись у відкритий люк та травмуватись залишатиметься, поки є люди, які прагнуть нажитися на чужому майні. Щодня працівники Водоканалу здійснюють планові обстеженням стану колодязів. Допомагають і мешканці міста, які при виявленні відкритих люків інформують диспетчерську службу підприємства. У таких випадках наші фахівці оперативно реагують та встановлюють тимчасові залізобетонні кришки.

Ст. 185 КК України в залежності від розміру завданої шкоди для злодіїв передбачене покарання – від штрафів, громадських чи виправних робіт, арешту до позбавлення волі на строк від трьох до дванадцяти років.

Крім того, відповідальність несуть і власники та працівники пунктів прийому металобрухту. В разі виявлення у таких точках контролюючими органами оснащення оглядових колодязів (кришок люків, металевих східців та інших деталей) чи устаткування пожежних гідрантів, їх працівникам загрожує кримінальне покарання передбачене ст. 198 КК: арешт на строк до шести місяців або обмеженням чи позбавленням волі на строк до трьох років, адже таке обладнання вважається майном, здобутим злочинним шляхом, а дії працівників пункту – збутом викраденого.

КП «Бориспільводоканал» застерігає злодіїв, які заради наживи знімають кришки люків: підприємство не залишає такі випадки без уваги та щораз звертається до правоохоронних органів.

Також просимо жителів міста не бути байдужими і повідомляти про виявлені відкриті люки та руйнування залізобетонних плит, що закривають водопровідні та каналізаційні камери, в диспетчерську службу Бориспільводоканалу за телефоном 6-68-59. Адже саме таким чином ви не просто захищаєте себе, своїх рідних та близьких від несподіваного травмування, а й рятуєте інших людей від можливих нещасних випадків.

За чий рахунок здійснюється періодична повірка приладів обліку води?

У зв’язку з прийняттям Закону України «Про комерційний облік теплової енергії та водопостачання», органи місцевого самоврядування виконали перерахунок вартості тарифів та вилучили з них витрати, пов’язані з обслуговуванням та повіркою загальнобудинкових та індивідуальних засобів обліку. Відтак з 1 жовтня 2017 р. повірка та ремонт засобів обліку води, які знаходяться у власності фізичних осіб, здійснюється за кошти абонентів.

Які є варіанти здійснення повірки лічильників води?

1. Зняти лічильники власними силами.

  • податизаявку на розпломбування в абонвідділі, каб. №2 (по телефону не приймається).
  • зняти лічильники та здати на повірку в каб. № 4.
  • після повірки податизаявку на опломбування в абонвідділі.

Розпломбування лічильників виконується тільки представникамиКП ВКГ«Бориспільводоканал»

Самостійно знімати пломбу на водомірному вузлі заборонено!

 Вартість повірки одного лічильника – 87,20 грн.

2. Замовити послугу слюсара.

  • податизаявку в каб. №4, узгодивши дату та час виконання робіт.

Вартість комплексу робіт (розпломбування, демонтаж, повірка, монтаж, опломбування):

–  на 1 лічильник - 236,40 грн.

–  на 2 лічильника - 393,80 грн.

3. Замінити на нові лічильники КП ВКГ«Бориспільводоканал».

  • податизаявку в каб. №4, узгодивши дату та час виконання робіт.

Вартість заміни (разом з лічильником):

–  1 лічильника - 336,54 грн.

–  2 лічильників - 591,70 грн.

4. Замінити на нові лічильники споживача.

  • податизаявку в каб. №4, узгодивши дату та час виконання робіт.

Вартість заміни:

–  1 лічильника - 122,80 грн.

–  2 лічильників - 167,90 грн.

Графік роботи каб. № 4 та лабораторії повірки лічильників:

понеділок – четвер з 8.00 до 17.00, п’ятниця з 8.00 до 16.00, обідня перерва з 13.00 до 14.00

детальна інформація за телефонами: 6-68-63, 067-4690947.