^Нагору

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

КП ВКГ «Бориспільводоканал» інформує, що відповідно до Наказу Мінрегіонрозвитку, будівництва та ЖКГ України від 30.07.2012 №390 «Порядок доведення до споживачів інформації про перелік житлово-комунальних послуг, структуру цін/тарифів, зміну цін/тарифів з обґрунтуванням її необхідності та про врахування відповідної позиції територіальних громад» нами до НКРЕКП подано розрахунок тарифів на послуги з централізованого постачання холодної води, водовідведення (з використанням внутрішньобудинкових систем). В поданих розрахунках закладено планові тарифи на 2017 рік на централізоване водопостачання та водовідведення («ТС» №99-102 від 08.07.2016), відкориговані банківські витрати на прийом платежів, обсяги наданих послуг та передбачені витрати на періодичну повірку, демонтаж, монтаж лічильників та ведення особових  рахунків мешканців багатоквартирних будинків. В результаті проведених розрахунків

- діючий тариф на послуги з централізованого постачання холодної води (з використанням внутрішньобудинкових систем) з 10,08 грн./м3 з ПДВ зміниться на плановий 13,49 грн./м3 з ПДВ.

- діючий тариф послуги з водовідведення (з використанням внутрішньобудинкових систем) 7,45 грн./ м3 з ПДВ зміниться на плановий 10,41 грн./м3 з ПДВ.

Зауваження і пропозиції приймаються протягом 20 календарних днів з дня публікації цього повідомлення за адресою: м.Бориспіль, вул.Бежівка, 10 або за електронною адресою Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Адміністрація КП ВКГ «Бориспільводоканал»