^Нагору

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

Об'єктом будівництва є реконструкція водопроводу по вул. Плєханова  в м. Бориспіль Київської області, з переключенням всіх існуючих абонентів.

Мета проектованої діяльності : забезпечення господарсько-питного та протипожежного водопостачання населення, що мешкає по вул. Плєханова в  м. Бориспіль Київської області.

Реалізація проекту дозволить забезпечити стійке безперебійне господарсько-питне та протипожежне водопостачання, підвищити рівень благоустрою існуючих житлових будинків малоповерхової приватної забудови, сприятиме розвитку соціальної та інженерної інфраструктури, підвищенню комфортності життя.

     Загальна характеристика об’єкта:

- водопровідна мережа об'єднаного типу : господарсько-питна та протипожежна, із поліетиленових труб ПВХ  SDR26, діам. 110х4,2мм, загальною протяжністю 366,5м.                   

-  водопровідні колодязі , що встановлюються на водопровідній мережі:  15 шт. ,в тому

числі:  діам.2000 мм – 5 шт; діам. 1500 мм – 10 шт.

 - переключення існуючих абонентів – із поліетиленових труб ПЕ 100  SDR 17 та ПЕ100  SDR11 діаметром  у відповідності до існуючих діаметрів підключення.

При виконанні будівельно-монтажних робіт та після їх завершення негативного впливу на рослинний і тваринний світ не відбудеться. Родючий шар грунту в ході будівництва зберігається в повному обсязі і використовується для відновлення озеленення після завершення будівництва. Шляхи міграції птахів та тварин в районі прокладання водопровідної мережі – відсутні.

Вплив на повітряне середовище має незначний та короткочасний характер при будівництві.

Негативних факторів впливу на умови життєдіяльності місцевого населення в процесі експлуатації водопровідних мереж не передбачається.

В межах території будівництва відсутні пам’ятки історії і культури.

При дотриманні всіх будівельних норм,  правил та інструкцій  в процесі експлуатації водопровідних мереж, ведення планової діяльності не призведе до погіршення гідрологічного режиму, підтоплення фундаментів будівель та виникненню негативних впливів на існуюче техногенне середовище.

Виконання технічних рішень, передбачених проектом, висока якість будівельно-монтажних робіт та рівень експлуатації об’єкту забезпечать надійність його експлуатації.

Зобов'язання  щодо здійснення проектних рішень – у відповідності з нормами і правилами охорони навколишнього природного середовища і вимог екологічної безпеки на всіх етапах будівництва :

Замовник в особі Директора КП ВКГ «Бориспільводоканал» О.М. Гануш, зобов'язується виконувати норми і правила охорони навколишнього середовища і вимоги екологічної безпеки на всіх етапах будівництва та експлуатації водопровідної мережі.

 

Генеральний проектувальник в особі Головного інженера  ПАТ «Укрводпроект» О.П. Романишина та головного інженера проекту В.С. Жилика, зобов'язується постійно вести авторський нагляд за виконанням будівельно-монтажних робіт по будівництву водопроводу з виконанням повного комплексу робіт пов'язаних з реконструкцією водопровідної мережі,  переключенням всіх існуючих абонентів та якістю виконання робіт.