^Нагору

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

Послуга

Всі споживачі в багатоквартирних будинках

Приватний сектор, бюджетні установи, інші організації

Водопостачання

17,62 грн./м3

16,69 грн./м3

Водовідведення

12,85 грн./м3

12,17 грн./м3

Всього, з ПДВ

30,47 грн./м3

28,86 грн./м3


Структура тарифів на централізоване водопостачання та водовідведення

  

Рішення виконавчого комітету Бориспільської міської ради №685

Взвязку з очищенням та сильним хлоруванням водопровідних мереж та резервуарів 13-14 вересня 2018 року буде відсутня вода по всьому місту. Прохання всім водокористувачам заготовити запас води для приготування їжі. 14 вересня хлоровану воду можна використовувати для господарських потреб.

На виконання наказу Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 30.07.2012 №390 «Про затвердження Порядку доведення до споживачів інформації про перелік житлово-комунальних послуг, структуру цін/тарифів, зміну цін/тарифів з обґрунтуванням її необхідності та про врахування відповідної позиції територіальних громад»,КПВКГ«Бориспільводоканал»інформує про намір здійснити зміну тарифів на 2018 рік на послуги в наступних розмірах (з урахуванням податку на додану вартість): 

централізоване водопостачання – 16,65 грн/м. куб;

централізоване водовідведення –  12,24 грн/ м. куб.

Розрахунок тарифів здійснено відповідно до Порядку формування тарифів на централізоване водопостачання та водовідведення (постанова КМУ869 від 01.06.2011 «Про забезпечення єдиного підходу до формування тарифів на житлово-комунальні послуги»).

Детальніше...

Замовник:КП ВКГ «Бориспільводоканал», адреса: 08300 м.Бориспіль, Київської обл.                            

                   вул. Бежівка,10

Характеристика діяльності (об'єкта) – Господарсько-питне та протипожежне водопостачання

Соціально-економічна необхідність планової діяльності - Реконструкція водопровідної мережі з переключенням всіх абонентів для покращення умов життєдіяльності.

Можливі впливи планової діяльності (при будівництві й експлуатації) на навколишнє середовище:

Клімат і мікроклімат – не вплине

Повітряне – при будівництві викиди ДВЗ, при експлуатації – відсутні

Водне- не вплине

Грунт – тимчасовий локальний вплив під час будівництва, при експлкуатації – не вливає.

Рослинний і тваринний світ, заповідні об'єкти: не вплине

Навколишнє техногенне середовище – не вплине

Відходи виробництва і можливість їх повторного використання утилізація, знешкодження чи безпечного захоронення – під час будівництва складування побутових та господарських відходів з подальшим вивозом на сміттєпереробний полігон, при експлуатації – відсутні.

Об'єктом будівництва є реконструкція водопроводу по вул. Плєханова  в м. Бориспіль Київської області, з переключенням всіх існуючих абонентів.

Мета проектованої діяльності : забезпечення господарсько-питного та протипожежного водопостачання населення, що мешкає по вул. Плєханова в  м. Бориспіль Київської області.

Реалізація проекту дозволить забезпечити стійке безперебійне господарсько-питне та протипожежне водопостачання, підвищити рівень благоустрою існуючих житлових будинків малоповерхової приватної забудови, сприятиме розвитку соціальної та інженерної інфраструктури, підвищенню комфортності життя.

     Загальна характеристика об’єкта:

- водопровідна мережа об'єднаного типу : господарсько-питна та протипожежна, із поліетиленових труб ПВХ  SDR26, діам. 110х4,2мм, загальною протяжністю 366,5м.                   

-  водопровідні колодязі , що встановлюються на водопровідній мережі:  15 шт. ,в тому

числі:  діам.2000 мм – 5 шт; діам. 1500 мм – 10 шт.

 - переключення існуючих абонентів – із поліетиленових труб ПЕ 100  SDR 17 та ПЕ100  SDR11 діаметром  у відповідності до існуючих діаметрів підключення.

При виконанні будівельно-монтажних робіт та після їх завершення негативного впливу на рослинний і тваринний світ не відбудеться. Родючий шар грунту в ході будівництва зберігається в повному обсязі і використовується для відновлення озеленення після завершення будівництва. Шляхи міграції птахів та тварин в районі прокладання водопровідної мережі – відсутні.

Вплив на повітряне середовище має незначний та короткочасний характер при будівництві.

Негативних факторів впливу на умови життєдіяльності місцевого населення в процесі експлуатації водопровідних мереж не передбачається.

В межах території будівництва відсутні пам’ятки історії і культури.

При дотриманні всіх будівельних норм,  правил та інструкцій  в процесі експлуатації водопровідних мереж, ведення планової діяльності не призведе до погіршення гідрологічного режиму, підтоплення фундаментів будівель та виникненню негативних впливів на існуюче техногенне середовище.

Виконання технічних рішень, передбачених проектом, висока якість будівельно-монтажних робіт та рівень експлуатації об’єкту забезпечать надійність його експлуатації.

Зобов'язання  щодо здійснення проектних рішень – у відповідності з нормами і правилами охорони навколишнього природного середовища і вимог екологічної безпеки на всіх етапах будівництва :

Замовник в особі Директора КП ВКГ «Бориспільводоканал» О.М. Гануш, зобов'язується виконувати норми і правила охорони навколишнього середовища і вимоги екологічної безпеки на всіх етапах будівництва та експлуатації водопровідної мережі.

 

Генеральний проектувальник в особі Головного інженера  ПАТ «Укрводпроект» О.П. Романишина та головного інженера проекту В.С. Жилика, зобов'язується постійно вести авторський нагляд за виконанням будівельно-монтажних робіт по будівництву водопроводу з виконанням повного комплексу робіт пов'язаних з реконструкцією водопровідної мережі,  переключенням всіх існуючих абонентів та якістю виконання робіт.

 

В звязку з очищенням та сильним хлоруванням водопровідних мереж  та резервуарів 17-18 травня 2018 року буде відсутня вода по всьому місту. Прохання всім водокористувачам заготовити запас води для приготування їжі. 19 травня хлоровану воду можна використовувати для господарських потреб.